Reactie burgemeester Antoin Scholten op explosies in Venlo

Logo gemeente Venlo
Nieuws - donderdag 20 juni 2024
Tekst
Leesduur 2 minuten

"In korte tijd zijn er twee explosies geweest in onze gemeente: één in de afgelopen nacht in Venlo en één in de nacht van donderdag op vrijdag 14 juni in Blerick. Er wordt onderzoek gedaan naar beide explosies."

"We zien dit soort incidenten helaas steeds vaker in het land; nog niet eerder hebben we dit zo vlak na elkaar ook in onze gemeente meegemaakt. Ik vind het onacceptabel, want dit tast ons gevoel van veiligheid aan. De explosies hebben impact op onze stad, die verder gaat dan schade aan panden en materialen. De emotionele schade en ongerustheid zijn net zo groot. Ik kan me voorstellen dat u zorgen heeft. Ik verzeker u dat de politie volop bezig is met een uitgebreid onderzoek naar de explosies. Ik weet dat de politie er ook alles aan doet om de dader(s) op te sporen.”

Dit nieuwsbericht was geplaatst op donderdag 20 juni 2024 om 14:30 op Nu Venlo